Kategoria

PODSUMOWANIE

IV Konferencja Drogowo-Kruszywowa „Materiały, Surowce, Technologie – Wykorzystanie przy projektowaniu i budowie nawierzchni drogowych”

28 lutego – 1 marca 2024r., Zakopane

IV edycja konferencji zorganizowana przez redakcje „Magazynu Autostrady” i czasopisma „Kruszywa”, jest odpowiedzią na potrzeby przedstawicieli branży drogowej i kruszywowej. W ramach wydarzenia poruszone zostały zagadnienia dotyczące materiałów, surowców, technologii i wykorzystywania ich przy projektowaniu oraz budowie nawierzchni drogowych. Jednym z ważnych celów konferencji jest integracja branż i wzajemna
wymiana doświadczeń.

Podczas trzydniowego wydarzenia odbyło się pięć sesji tematycznych oraz wykład specjalny w ramach Panelu Szerokie Horyzonty. W trakcie sesji wygłoszono 18 referatów a w wydarzeniu udział wzięło 140 osób.

Wszystkim gościom serdecznie dziękujemy za wizytę na naszym stoisku. Cieszymy się, że mogliśmy wielu z Was poznać osobiście i zachęcamy do kontaktu w tematach dalszej współpracy!

Do zobaczenia na kolejnych edycjach! 🙂

Trokotex od ponad 35-lat…

Dziś możemy powiedzieć, że warto było. Dowodem na to jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów takich jak KGHM, Orlen SA, Ciech SA, Rafako SA czy PGNiG SA.

Zobacz ofertę
Porównywarka Konfigurator