Oczyszczalnie ścieków, Elektrownie, Elektrociepłownie czy przemysł spożywczy od blisko 40 lat
są użytkownikami wyrobów Trokotex.

Nasze produkty z kompozytu: zbiorniki, kraty, przekrycia czy pręty zbrojeniowe wykorzystywane są w najróżniejszych gałęziach gospodarki.

Wiele pracy, wysiłku i serca włożyliśmy przez te wszystkie lata, by stać się pewnym i stabilnym partnerem dla Państwa. Wiele starań, by sprostać dynamicznie rozwijającej sie gospodarce rynkowej i wiele wyrzeczeń, by przetrwać chwile burzy.

Zbiorniki magazynowe i przemysłowe prosto od producenta realizacje
Pręty kompozytowe zbrojeniowe inwestycja budowa w malborku trokotex

Dziś możemy powiedzieć, że warto było. Dowodem na to jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów takich jak KGHM, Orlen SA, Ciech SA, Rafako SA czy PGNiG SA.

Dla Państwa – naszych Klientów stale się rozwijamy i jesteśmy gotowi na nowe wyzwania uruchamiając nowe produkty. Dla Państwa pozyskujemy fundusze unijne na rozwój naszego przedsiębiorstwa i innowacje a dzięki Państwu zdobywamy prestiżowe nagrody takie jak Gazele Biznesu, Polski Sukces, Ekspansja czy nagrodę Naczelnej Organizacji Technicznej lub Lidera Nowych Technologii.

Pręty i siatki zbrojeniowe kompozytowe – Fabryka zbrojenia kompozytowego

10 powodów, dla których kompozyty to przyszłość budownictwa http://ladnydom.pl/10-powodow-dla-ktorych-kompozyty-to-przyszlosc-budownictwa

Firmy, które rosną dzięki rozwojowi i ulepszeniom, nie zginą. Ale kiedy firma przestaje być twórcza, kiedy uważa, że osiągnęła doskonałość i teraz musi tylko produkować – już po niej”

Henry Ford

Kariera

Dołącz do nas i weź udział w budowaniu silnej pozycji naszej marki w Polsce i na rynkach zagranicznych. Sprawdź aktualne oferty pracy i zaaplikuj.

Nasza kadra to zarówno doświadczeni, wykwalifikowani pracownicy jak i osoby młode, rozpoczynające swoją ścieżkę zawodową. Od kandydatów oczekujemy chęci pogłębiania wiedzy, dzielenia się własnymi doświadczeniami, entuzjazmu i zaangażowania.

Pracownik produkcyjny

Toruń

Pracownik produkcji – pomocnik operatora maszyny

Toruń

Nasz zespół

Dorota Godyń

Prezes Zarządu

Paulina Zielińska – Trojakowska

Dział Marketingu

Marketing i kontakt z Mediami

Tel. +48 602 541 781

e-mail: marketing1@trokotex.pl

Dorota Godyń

Dział Handlowy

Pręty kompozytowe, siatki zbrojeniowe kompozytowe

Tel. +48 728 540 370

e-mail: prety@trokotex.pl

Aleksandra Zwolińska

Dział Handlowy

Kraty pomostowe

Tel. +48 728 540 350

e-mail: kraty@trokotex.pl

Nasi
partnerzy

Certyfikaty

Referencje

Porównywarka Konfigurator