Budowa „Osiedle Platynowe” w Malborku

Osiedle Platynowe w Nowej Wsi Malborskiej

ARTmachine Sp. z o.o.

Nowa Wieś Malborska

Osiedle Platynowe znajduje się w malowniczej, zielonej części Nowej Wsi Malborskiej, z dala od miejskiego zgiełku i hałasu, w okolicy nowo powstających domów przy ul. Platynowej​.

Optymizacja konstrukcji, zastosowanie zbrojenia kompozytowego firmy TROKOTEX Polimer Group Sp. z o.o.. Zastosowanie zbrojenia kompozytowego w stosunku do stali pozwala zaoszczędzić do 45 % środków przeznaczonych na zbrojenie. Ponadto konstrukcja wykonana z zbrojeniem kompozytowym powoduję obniżenia wagi budynku (kompozytowe zbrojenie stanowi 1/10 wagi stalowego). Globalnie niższa waga konstrukcji pozwala nam optymizować całą strukturę budynku.

Energooszczędne budownictwo i projektowanie

Projektowane i wykonywane przez ARTmachine płyty fundamentowe oraz stropy termicznie aktywne zasilane ogrzewaniem niskotemperaturowym ze względu na dużą bezwładność przy tym samym źródle zasilania w praktyce wykazują średnio o 25% niższe koszty użytkowania niż ogrzewanie podłogowe. W połączeniu z rekuperacją i Gruntowym Wymiennikiem Ciepła (GWC) zlokalizowanym w obrębie termicznie aktywnej płyty fundamentowej daje nam nie tylko oszczędność w kosztach użytkowania w okresie grzewczym oraz komfort temperaturowy latem.

zbrojenie-kompozytowe-pręty-trokotex-tws

W celu uzyskania Oferty na pręty kompozytowe zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym 🙂

Tel. +48 728 540 370

E-mail: prety@trokotex.pl

Trokotex od blisko już 40-lat…

Dziś możemy powiedzieć, że warto było. Dowodem na to jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów takich jak KGHM, Orlen SA, Ciech SA, Rafako SA czy PGNiG SA.

Zobacz ofertę
Porównywarka Konfigurator