Zbiorniki magazynowe typ Silos

Zbiorniki magazynowe typ SILOS TWS/GRP

zbiorniki procesowe, zbiorniki typu silos, materiał grp tws realizacja

Inwestor Prywatny

Przemyśl

Opis urządzenia:

Silosy z laminatu poliestrowo-szklanego tzw. TWS/GRP oferują liczne zalety w porównaniu do tradycyjnych silosów stalowych. Bez wątpienia doskonale sprawdzające się jako silosy zbożowe, czy silosy paszowe oraz inne materiały sypkie.

Główne zalety zbiorników typ Silos wykonane są z Tworzywa Wzmocnionego Szkłem (TWS /GRP /GFK).

* Wytrzymałość – Zbiorniki wykonane z materiału TWS/GRP jest bardziej wytrzymały i odporny na uszkodzenia mechaniczne. Dzięki temu zbiornik silos jest bardziej trwały i niezawodny.

* Odporność na korozję – Materiał TWS/GRP jest całkowicie odporny na działanie korozji, co oznacza, że zbiorniki nie ulegają rdzewieniu ani degradacji pod wpływem czynników atmosferycznych.

* Lekkość – Silosy TWS/GRP są znacznie lżejsze niż stalowe odpowiedniki.

* Izolacja termiczna: Zbiorniki magazynowe TWS/GRP posiadają doskonałe właściwości izolacyjne, co pozwala na utrzymanie odpowiedniej temperatury wewnątrz zbiornika.

* Estetyka – Zbiorniki typ Silos TWS/GRP mogą być wykonane w różnych kolorach i wykończeniach, co pozwala na dostosowanie ich do indywidualnych preferencji estetycznych.

http://naszbiznes24.pl/efektywne-magazynowanie-w-przemysle-spozywczym/

zbiorniki do magazynowania, przemysłowe silos tws grp inwestor

Zapraszamy do kontaktu z naszym działem handlowym 🙂

Tel. +48 728 540 350

E-mail: zbiorniki@trokotex.pl

Trokotex od blisko już 40-lat…

Dziś możemy powiedzieć, że warto było. Dowodem na to jest zaufanie i zadowolenie naszych Klientów takich jak KGHM, Orlen SA, Ciech SA, Rafako SA czy PGNiG SA.

Zobacz ofertę

Porównywarka Konfigurator